14 Aralık 2016 Çarşamba

SİBER İHBAR TERÖRLE MÜCADELE

      Günlerdir hepimizin boğazında bir düğüm...Şehitlerimize Allahtan rahmet, yaralı polislerimize acil şifalar, ailelerine ve milletime Allahtan büyük sabır ve baş sağlığı diliyorum. Bizlerin güvenliğini sağlamak için her koşulda görevini yerine getiren kahraman asker ve kahraman polislerimize minnetarız. Gönül ister ki ülkemde huzur olsun. Askerim, polisim görevini yerine getirirken hayatını kaybetmesin. Hiçbir annenin, babanın, eşin, evladın gözü yaşlı olmasın.

     Terörle mücadele de, bizde polisimize ve askerimize elimizden ne geliyorsa destek olmalıyız. Sosyal medya üzerinden terör faaliyetlerini destekleyen profil ve sayfaları bağlantı adresi ve ekran görüntüsü ile aşağıda belirtilen emniyet genel müdürlüğü siber ihbar mail adreslerine iletebilirsiniz.


4 yorum:

 1. heeeey seni görmek ne güzeeeel :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Deep yoğunluğumdan maalesef düzenli blog yazamadım bu sene...Ülkemde terör bitsin ve huzur hakim olsun ve hepimiz keyifli paylaşımlar, yazılarda karşılaşalım inşallah.

   Sil
 2. Bu konuya temas ettiğiniz için teşekkürler. Ben de sayfalarımdan duyurayım bunu. https://www.facebook.com/KamuSpotuKamu/

  YanıtlaSil