31 Ağustos 2016 Çarşamba

TATİLDE MODA :)

        Bloguma biraz ara vermek zorunda kaldım. Cihangir'in ebeveynli oyun grubu, doğum günü partisi, tatil derken yazılacaklar birikti :)
        Tatil detaylarına ilerleyen günlerde yer vereceğim. Konumuz tatile giderken bavul hazırlıkları. İlk defa yarım bavulla tatil yaptım :) Bavulumun diğer yarısı eşime aitti. Biz karı koca tek bir bavulla idare ettik. Küçük beyimize ayrı bir bavul hazırladım. Bol tişört, şort, havlusu, terliği derken bir bavulun tek başına sahibi oldu. Alt bezi, havuz için ayrı bezini de eklerken, hanemize bir sırt çantası daha ekledik :) 2 bavul, bir sırt çantası ile tatile yol aldık.
        Ben yarım bavulla bir yere gitmeye pek alışkın değilim...Bekarkende durum böyleydi. 2 bavulla çıkardım tatile :) Garanticiyimdir. Gittiğim yerde rahat etmek için herşeyimin yanımda olması gerek. Ama ailem büyüdükçe kendi bavulum küçüldü :) Şimdi ise çocuğumun bavulunda bu özeni gösterir oldum.
         Yine de akşam yemekleri için, o yarım bavula küçük parça kıyafetleri sıkıştırıp, şık ve rahat olmaya çalıştım :)

         ( instagram hesabım : pinar_yargici )4 yorum:

 1. Oh ne güzel bol bol gezmişsindir

  Hoşgeldin sefalar getirdin :)

  Yine her zamanki gibi harikasın :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım benim ne güzel bir karşılama :) Çok teşekkür ederim. O tatlı oğluşunla, senin öperim güzel yanaklarınızdan :) Sende hoşgeldin sefalar getirdin :)

   Sil
 2. Maşallah sana.. Tatil de iyi gelmiştir umarım. Biz hala çocuklarla tatile çıkamadık, bildiğin korkuyoruz karı koca :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim :) Evet iyi bir doping oldu tatil.Bizde geçen sene gözü kararttık ve çıktık tatile :) Bu senede gerisi geldi. Geçen sene nasıl yapıcağız çocukla tatil derken şimdi sadece gideceğimiz yere karar verir olduk :)) Çocuklar süprizlerle dolu :) Bende korkuyordum ama beklediğimin üstünde geçti tatil. O yüzden havalar güzelken, vakit ve imkanda varsa çıkın tatile derim :) Sevgiler...

   Sil